חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> קאסה דל אמור >>> אודות

תפריט

אודות - קאסה דל אמור אולם בראשון לציון

הקלאסה של קאסה

קאסה דל אמור - האמת? כל אירוע אצלנו הוא מבצע. כל אירוע הוא הטבה. ועם זאת – מוצעת ללקוחות חבילת אירועים שונים: אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בראשון לציון אצלנו מוצע לכם אולם, וחבילה שכוללת עיצוב, תפריט עשיר עם שש עמדות פתיחה, שמונה סוגי סלטים ופלטת בשרים עסיסיים או מנה  אישית. בנוסף, לקינוח, בר מתוקים. המחיר – אתם יושבים?- 130 ₪ בלבד. אין מחירים כאלה...

 

חבילות אירועים לבריתות ולחינות באותו מחיר אף הן מהוות חלק מהשירות שלנו המאפשר גם למי שחולמים על אירוע במקום מרהיב ויוקרתי להישאר במסגרת תקציב סבירה וצנועה.

 

גולת הכותרת של האירועים היא חתונה. אנחנו ערוכים לארח אתכם על בסיס ההצעה הנדיבה של חבילת החתונה הכוללת- במחיר 160 ₪ לסועד בסך הכול – עיצוב מרהיב של האולם לטעמכם, חופה ( מזל טוב), הגברה, תאורה, מסכים, תקליטן, צלם וצלם מגנפטים ללא הגבלה. ולקינוח - בר מתוקים ובמרכזו מפל שוקולד.  

 

גם אם הלקוח לא תמיד צודק – מי כן?- הוא תמיד יודע מה הוא רוצה והוא תמיד רוצה לדעת כיצד ניתן לצמצם ואולי אף לבטל את הפער בין הרצוי למצוי. בתפיסה שלנו ובראייתנו - הלקוחות זכאים לקבל מאתנו את כל מבוקשם במסגרת ההיצע העשיר והמגוון שלנו.

 

משוב חם ומחמיא שקיבלנו מאנשים שחגגו אצלנו אירועים שונים אנחנו יודעים כי לא זה בלבד שגרמנו להם שביעות רצון מלאה וסיפוק אלא - אושר.  קאסה דל אמור הוא מקום שהופך כל אירוע לאירוע מכונן שלא נשכח הודות לשילוב בין אולם מצויד ומאובזר ומעוצב לנוי ולהידור ובאופן המאפשר לקיים באירוע כל פעילות תוכן והופעות תוך שימוש בציוד האיכותי שלנו ובין שירות לקוחות המבוסס על תודעת שירות מפותחת של כל אנשי קאסה.

 

הרבה מזל טוב, רק בשמחות ותמיד- אצלנו.


תמונה: אודות - קאסה דל אמור - אולמות אירועים
צור קשר